[ad_1]

26 липня у приміщенні Міської ради був підписаний меморандум про співробітництво між Чернігівською міською радою та компанією «Glovo». Виходячи зі специфіки діяльності цієї компанії, вона сприятиме розбудові велосипедної та інклюзивної інфраструктури в містах. У рамках ініціативи компанія безкоштовно передасть місту парклет та два комплекти велопарковок.

«Я готовий все зробити для того, аби пришвидшити його реалізацію. Я, як міський голова, радий бачити вас. І вдячний за вашу ініціативу, яка, я впевнений зробить місто більш сучасним, більш схожим на європейське місто, більш цікавим. І я з задоволенням готовий все зробити для того, щоби пришвидшити його реалізацію. Я зацікавлений у вашому проекті не тільки як міський голова, а як і мешканець міста.” — сказав на початку зустрічі міський голова Владислав Атрошенко.

Чернігів – веломісто: підписання меморандуму з компанією "Glovo", фото-1

Запропонована ініціатива називається “Glovo Acts”, яка буде запущена у чотирьох містах: Стрий, Львів Чернігів і Київ. Але основні інвестиції будуть в Чернігові. Програма буде складатись із трьох напрямів. По-перше, відновлення місць, що постраждали.

“Перший напрямок нашого проєкту у Чернігові — будівництво громадського простору, так званого парклету — це простір, де жителі Чернігова зможуть відпочити, зарядити свій телефон, також буде поряд розміщена велопарковка і ще також ми презентуємо кілька комплектів велопарковок, які будуть передані місту і воно на власний розсуд вирішуватиме, де їх розмістити з урахуванням власних проблем, — прокоментував менеджер із напрямку Government Relations компанії «Glovo» Тарас Шевченко.

Чернігів – веломісто: підписання меморандуму з компанією "Glovo", фото-2

По-друге, підтримка малого та середнього бізнесу. “Glovo Acts” буде надавати свої послуги лише за 1% комісії для малого бізнесу, а також тому бізнесу який є внутрішньо переміщеним. І ця ставка буде надаватися мінімум на півроку. І третій пункт — це безкоштовні доставки для міста для того, щоб забезпечити людей, які потребують допомоги, та людей похилого віку. Міська рада буде вирішувати куди відправляти цих кар’єрів для безкоштовної доставки.

“Чернігів для нас є одним з найважливіших міст в Україні. Враховуючи, що ситуація у місті наразі стабільна і місто відновлюється, то ми хочемо бути частиною цього відновлення.” — додав заступник директора з питань державної політики компанії «Glovo» Іонут Лакуста.

Окрім цього, міський голова запропонував представникам компанії розглянути варіант співпраці між Черніговом та “Glovo”. Наше місто славиться легкою промисловістю, тому місцеві підприємства зможуть виконати замовлення на пошив спецодягу для працівників «Glovo».

Чернігів – веломісто: підписання меморандуму з компанією "Glovo", фото-3

«Якщо ви колись вирішите для своїх працівників шити форму, це може стосуватися уніформи та перчаток, то я пропоную замовити їх у Чернігові, бо у нас досить розвинена легка промисловість, тому я пропоную стати нашим партнером. Багато наших підприємств шиють європейським брендам по європейським лекалам та з євро тканини. Це підприємства уже з власним іменем та власною історією. Тому це було б допомогою нашому місту, а для вас могло б бути навіть дешевше.” — запропонував Владислав Атрошенко.

Під час заходу Владислав Атрошенко запропонував представникам компанії розглянути Чернігів як локацію для будівництва підприємства, яке б виготовляло чи збирало електросамокати чи велосипеди. Така пррпозиція була б вигідною для обох сторін, так як збирати електротранспорт дешевше, ніж купувати його вже зібраним.

“Там не буде велика кількість інвестицій. Це може бути зворотний цех, його при небезпеці можна було вивезти швидко. Якщо колись ви захочете робити таке виробництво, то я просив би вас надати пріоритет Чернігові.” — зокрема додав міський голова.

Чернігів – веломісто: підписання меморандуму з компанією "Glovo", фото-4

На заході також був присутній екоактивіст та керівник громадської організації «ЕкоМісто» Сергій Безбородько. Він схвально ставиться до цієї ініціативи, тому прокоментував її так:

«Наша мета, щоб Чернігів став веломістом. Тут наші пріоритети співпали. Нам потрібно не тільки збільшувати кількість велосипедів, а і покращувати умови . Тому ми хочемо залучати студентів політехніки до проектування. Люди наповнювати місто сенсом, тому потрібно покращувати умови. Чернігів вистояв, і Чернігів — моя перспектива, це допоможе показати, чому не слід покидати місто і чому слід повертатися.”

[ad_2]

Источник: 0462.ua

Добавить комментарий